Змагання юних шашистів

13 лютого 2015 року в Козелецькій ЗОШ І-ІІІ ст. №3 відбулись щорічні змагання з шашок. В змаганнях брали участь учні з 31 загальноосвітньої школи району, до складу команди входили два юнаки та одна дівчина.

Турнір проходив в досить запеклій боротьбі, особливо серед юнаків.

Переможцями турніру в командній першості стали:

команда Козелецької гімназії № 1 (вчитель фізичного виховання Рак М.О.)- перше місце;

друге командне місце посіли учні Білейківської ЗОШ І-ІІІ ст.( вчитель Шевченко В.П. );

третє командне місце – учні Козелецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 (вчитель Бондаренко М.П.).

В особистій першості серед дівчат перше місце виборола Вікторія Сорока з Козелецької гімназії № 1 ( вчитель Рак М.О.);

друге місце посіла Лілія Матюшко з Патютинської ЗОШ І-ІІІ ст.( вчитель Запека С.М. );

третє місце здобула Вікторія Запривода з Козелецької ЗОШ І-ІІІ ст. №2, (вчитель Бондаренко М.П.).

Більш напружена боротьба проходила в особистій першості серед юнаків і все таки перше місце посів Олександр Садченко з Прогресівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ( вчитель Сисоєв О.Г.), друге - учень з Козелецької гімназії № 1 Владислав Солошин( вчитель Рак М.П.), Олександр Кулик з Білейківської ЗОШ І-ІІІ ст. виборов третє місце( вчитель Шевченко В.П.).

Загальне керівництво змагань здійснювали відділ освіти райдержадміністрації, організацію та проведення змагань Козелецька ДЮСШ.

Команди призери отримали дипломи та медалі, учасники – переможці в особистій першості – грамоти та медалі від сектору у справах сім׳ї, молоді та спорту райдержадміністрації.