Сергієнко Віктор Анатолійович - директор Козелецької дитячо-юнацької спортивної школи

Сергієнко Віктор Анатолійович

Сергієнко Віктор Анатолійович народився 05 жовтня 1974 року в смт. Козелець. Навчався в Козелецькій ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, яку закінчив в 1991 році .

Навчаючись у школі, Віктор Анатолійович також займався в Козелецькій ДЮСШ на відділенні легкої атлетики. Його тренером був Богдан Володимир Петрович. Брав активну участь в усіх районних та обласних змаганнях, був призером обласних та Всеукраїнських змагань.

З 1992 по 1996 рік Сергієнко В.А. здобував вищу освіту в Чернігівському державному педагогічному інституті ім. Шевченка на факультеті фізичного виховання. Після закінчення вишу прийшов працювати до рідної спортивної школи тренером – викладачем відділення легкої атлетики. За час роботи в школі підготував десятки спортсменів - розрядників, переможців та призерів районних та обласних змагань з легкої атлетики.

У 2014 році нагороджений Почесною грамотою Козелецької райдержадміністрації.

Одружений. Має двох синів та доньку.

Відповідно до наказу відділу освіти Козелецької райдержадміністрації від 14 вересня 2015 року № 453 Сергієнка Віктора Анатолійовича призначено директором Козелецької дитячо-юнацької спортивної школи .

Кiлькiсть переглядiв: 266

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.