Шевченку В.П. вручено почесне звання заслужений працівник культури і сорту

Шевченко Володимир Пантелійович -вчитель фізичного виховання Білейківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Козелецької районної ради Чернігівської області.

Народився 06 липня 1954 року в селі Берлози Козелецького району Чернігівської області.

У 1976 році отримав вищу освіту у Київському державному інституті фізичної культури за спеціальністю тренер-викладач.

Шевченко Володимир Пантелійович, майстер спорту СРСР міжнародного класу з велосипедного спорту по спортивних перегонах на шосе. Майстер спорту СРСР по велокросу. Чемпіон України по велокросу, переможець багатоденної велогонки України, чемпіон СРСР в командній гонці на 100 км. Неодноразовий переможець міжнародних змагань.

З 1973 по 1976 роки член збірної України, з 1974 по 1975 роки член збірної Олімпійської команди СРСР по велосипедному спорту.

З 1977 року працював тренером-викладачем в Козелецький районній раді ДСТ «Колос». Його вихованці: Тополь Сергій став майстром спорту міжнародного класу, а Тополь Олександр та Хоменко Дмитро – майстрами спорту СРСР по велосипедному спорту. Володимир Пантелійович підготував 7 неодноразових чемпіонів та призерів Центральної ради спортивного товариства «Колос».

З 1988 року працює в Білейківській ЗОШ І-ІІІ ступенів вчителем фізичної культури. Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії». Ініціативний, компетентний у своїй справі. Головним своїм завданням вважає забезпечення умов для успішної реалізації завдань навчального-виховного процесу. Як досвідчений фахівець має високий рівень професіоналізму, досконало володіє ефективними формами і методами викладання уроків з фізичного культури. Високий професіональний рівень учителя позначається на результатах виступу на районних та обласних спартакіадах школярів. Учні займають призові місця з фізичної підготовки серед сільських шкіл області. Його вихованка Булка Катерина є кандидатом в майстри спорту з настільного тенісу, а 12 школярів стали чемпіонами та призерами обласних спартакіад з легкої атлетики.

За сумлінну працю, високу професійну майстерність Шевченко В.П. відзначений Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України (2007 рік), управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації (2004 рік), відділу освіти Козелецької районної державної адміністрації та районної ради (2000, 2005, 2011 роки).

Кiлькiсть переглядiв: 188

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.