Шарак Олексій Васильович

Шарак Олексій Васильович народився першого січня 1947 року в с. Крені Козелецького району Чернігівської області.

Кошанівська восьмирічна школа Козелецького району – 1954 – 1962 рр.

Остерська середня школа Козелецького району – 1963 – 1965 рр.

Чернігівський Державний педагогічний інститут ім.. Т.Г.Шевченка – 1970 – 1975 рр.

З 1969 року і до цього часу працює тренером-викладачем Козелецької дитячо-юнацької спортивної школи.

Має вищу кваліфікаційну категорію та почесне звання « Заслужений працівник фізичної культури та спорту України.»

Шарак О.В. на педагогічній ниві працює 44 роки. Досконало володіє методикою навчально - тренувального процесу. Досвід його роботи вивчений, узагальнений і поширений обласною спеціалізованою дитячо-юнацькою спортивною школою Олімпійського резерву. Не зупиняється на досягнутому, перебуває в творчому пошуку, запроваджує нові методи з підготовки молодих спортсменів. Свідченням цього є те, що його вихованці постійні переможці Міжнародних, Всеукраїнських та обласних змагань. Так за роки педагогічної діяльності Шараком О.В. підготовлено: майстра спорту Міжнародного класу, десять майстрів спорту та безліч спортсменів розрядників з різних видів спорту. Вихованець Олексія Васильовича, Курдеча Олександр, у 2010 році став Чемпіоном світу з армреслінгу, перший чемпіон з цього виду спорту на Чернігівщині.

За бездоганну плідну працю, зразкове ставлення до виконання трудових обов’язків, високий професіоналізм і педагогічну майстерність у 1984 році нагороджений знаком «Відмінник народної освіти УРСР», у 1986 році - медаллю « За трудову відзнаку», у 2004 році, указом президента України, присвоєно почесне звання « Заслужений працівник фізичної культури та спорту», в 2011році нагороджений Орденом « За заслуги ІІІ ступеня».

Більше 25 років очолює профспілкову організацію Козелецької дитячо-юнацької спортивної школи, член президії райкому профспілки працівників освіти району. Голова федерації легкої атлетики району, член федерації легкої атлетики області.

Відзначений Почесною грамотою Міністерства освіти, Міністерства сім׳ї, молоді та спорту України.

За період з 2008 по 2014 рік, Шараком Олексієм Васильовичем підготував чотирьох призерів Всеукраїнських та двадцяти чотирьох переможців обласних змагань.

Вихованець Шарака О.В., Мартиненко Олексій, неодноразовий призер Всеукраїнських змагань, в січні місяці 2014 року став чемпіоном першості України з легкої атлетики в м. Запоріжжі у шведській естафеті та бронзовим призером з бігу на 200 метрів. Талановитого хлопця включено до складу збірної України, яка готується до виступу на других юнацьких Олімпійських іграх, що відбудуться в 2014 році в китайському місті Нанкін.

Кiлькiсть переглядiв: 273

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.