Сардаєва Софія - учениця 10 класу Остерської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

Сардаєва Софія Олександрівна

Кожна людина народжується для добра, для того, щоб залишити після себе слід на землі. А кожна школа функціонує, щоб залишати слід у серцях своїх вихованців.

Школа… Вона творить націю у найвищих іпостасях – інтелектуальній та духовній. Це завдяки щоденній праці особистостей – учнів та вчителів – ми, українці, відбулися як народ, як унікальна духовна, культурна спільнота. Це завдяки такій важкій праці, навчати й навчатися, твориться майбутнє нації, завтрашній день нашої держави.

Це розуміла й учениця 10 класу Остерської ЗОШ І – ІІІ ст. № 2 ім. Ю. Збанацького Сардаєва Софія, яка, здобувши перемогу на ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології, з 23 по 28 березня 2015 року захищала честь Чернігівської області на ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з біології, котрий відбувався у столиці України. Надзвичайно напруженими видалися ці дні для тендітної юнки: тестові завдання, практичні досліди, розв′язування складних біологічних завдань. Та її наполегливість, цілеспрямованість, працелюбність, старанність були винагороджені.

Наша учениця продемонструвала високий рівень знань з предмету і виборола диплом ІІІ ступеня.

Ми переконані, що мудрі поради вчителів – предметників Подій А.В. та Климчук Т.Г. зможуть допомогти їй і в майбутньому досягати неперевершених результатів.

Кiлькiсть переглядiв: 191

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.