---------

Гайдук Анастасія

Анастасія Гайдук, Остерська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 ім. Ю. Збанацького

Анастасія Гайдук – ця ніжна і тендітна дівчина наділена багатьма талантами. Вона надзвичайно відповідально ставиться до навчання в школі. Саме тому здобуває перемоги в багатьох олімпіадах: з української мови, англійської мови, біології. Анастасія активно долучається до написання творчих робіт при МАН (відділення мовознавства, секція англійська мова). Цілеспрямована й креативна, вона користується неабияким авторитетом серед однолітків. У 2016 – 2017 навчальному році була обрана Президентом школи. У цьому ж році стала переможцем обласного етапу конкурсу учнівських презентацій англійською мовою «Україна – мій рідний край».


Кича Тамара

Тамара Кича, Остерська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 ім. Ю. Збанацького

Тамара Кича з першого класу зарекомендувала себе як розумна та старанна учениця. Світ захоплення талановитої юнки досить різноманітний: біологія, хімія, художня література. Дівчина є неодноразовим призером районних олімпіад з української мови, хімії, переможцем районної олімпіади з біології. Відповідально ставиться до виконання громадських доручень, бере найактивнішу участь у шкільному житті. Серед однолітків користується повагою. Крок за кроком, поєднуючи виснажливу учнівську працю з творчістю, ця тендітна дівчина впевнено рухається до заповітної мрії – отримання якісної вищої освіти. У 2016-2017 навчальному році стала переможцем ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з математики, хімії та екології.


Коломієць Ірина

Ірина Коломієць, Остерська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 ім. Ю. Збанацького

Ірина Коломієць – це завжди усміхнена, уважна, люб’язна дівчина. Вона любить підкорювати все нові й нові вершини. Завжди бере участь у різноманітних творчих конкурсах з біології та екології. Багато читає, любить природу. Її хобі – це квіти, недарма сама Ірина нагадує тендітну лілею. У 2016-2017 навчальному році стала переможцем ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з екології.


Каріна Хмара

Каріна Хмара, Остерська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 ім. Ю. Збанацького

Каріна Хмара з дитинства відзначалася надзвичайною допитливістю та бажанням фантазувати. Вчителі розвивали її художні здібності та мистецькі нахили. Дівчинка активно долучалася до різноманітних шкільних вистав, була активним членом драматичного гуртка. З часом проявився і зростав потяг до наукової діяльності, а саме тому у 2016-2017 навчальному році Каріна взяла участь та стала переможцем І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у відділенні історії, секції всесвітня історія.


Чмеренко Дмитро

Дмитро Чмеренко, Остерська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 ім. Ю. Збанацького.

Дмитро Чмеренко – наполегливий і цілеспрямований учень. З дитинства мріє стати фотографом, тому кожна світлина – це творчий політ думок його душі. Дмитро є постійним учасником усіх вікторин, турнірів, олімпіад з інформатики, бо інформатика дуже важливе уподобання хлопця. Скромний, урівноважений, у постійному творчому пошуці чогось нового і цікавого. У 2016-2017 навчальному році став переможцем ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з інформаційних технологій.


Шиян Поліна

Шиян Поліна, Остерська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 ім. Ю. Збанацького

Шиян Поліна – справжній лідер. У навчанні, у позакласній діяльності, у творчих конкурсах – у всьому прагне бути першою. Комунікабельна, наполеглива, тактовна, відкрита, завжди у гармонії з собою і навколишнім світом. Має відмінні оцінки з усіх предметів, але найбільше їй до вподоби предмети гуманітарного циклу. Пише вірші, відвідує театральний гурток. Вона чітко знає, що і як треба робити, щоб стати успішною і щасливою. Поліна чесна, цілеспрямована і прямолінійна у спілкуванні з однокласниками та вчителями. У 2016-2017 навчальному році стала переможцем ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з української мови.


Лоза Лідія

Лоза Лідія Сергіївна, учениця 10 класу Білейківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

У 2016 – 2017 навчальному році стала переможцем ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів, виборовши І місце

- олімпіада з української мови та літератури;

- Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка;

- Міжнародний конкурс знавців рідної мови ім. П. Яцика;

- олімпіада з російської мови.

У січні 2017 року виборола І місце у ІІІ етапі Міжнародного мовно-літературний конкурс у учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка.


Назаренко Анастасія

Назаренко Анастасія Юріївна, учениця 10 класу Білейківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

У 2016 – 2017 навчальному році стала переможцем ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології, виборовши І місце.


Лоза Катерина

Лоза Катерина Сергіївна, учениця 8 класу Білейківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

У 2016 – 2017 навчальному році стала переможцем ІІ етапу Міжнародного конкурсу знавців рідної мови ім. П.Яцика, виборовши І місце.

Кiлькiсть переглядiв: 183

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.