Овдей Кирил -учень 10 класу Деснянської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Овдей Кирило Сергійович

Гордість та надія батьків, вчителів, стипендіат Козелецької райдержадміністрації - учень 10-А класу Деснянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Овдей Кирило. Завжди активний, організований, цілеспрямований та відповідальний. Любов до літератури та рідної мови , починаючи з 3 класу, дали змогу Кирилу отримувати призові місця на районному конкурсі Петра Яцика. Прийшовши до 5 класу, хлопець був налаштований на перемогу не тільки в школі, а і в районі та області, заохочував до навчання своїх однокласників. Останнім часом він є переможцем та призером олімпіад з історії, географії, правознавства та української мови І, ІІ та ІІІ етапів. Бажання Кирила бути дослідником принесли йому перемогу у захисті робіт МАН з географії, дійшов до Всеукраїнського рівня та отримав премію за актуальну роботу, як перспективний науковець. Був переможцем конкурсу «Юних винахідників та раціоналізаторів». Та не лише сам, але і в команді однокласників здобували перемогу в обласному етапі конкурсу «Фізика і життя», де команда посіла ІІ місце. Зайняв 10 місце у Міжнародному конкурсі «50 слів».

У вільний від навчання час любить займатися грою в теніс, шашки, шахи; захоплюється кінологією, відвідує секцію з вільної боротьби.

Закінчив на відмінно музичну школу з класу гітари. Неперевершений ведучий шкільних заходів. Пише власні вірші. Та головне – мріє стати науковцем.

Кирило вже зробив чимало та будемо сподіватися, що на цьому не зупиниться та працюватиме на благо нашої молодої держави

Педагогічний колектив, маючи таких учнів, із впевненістю може сказати: «Наше майбутнє в наших руках».

Овдей Кирил -учень 10 класу Деснянської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Кiлькiсть переглядiв: 201

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.