єднаної=

Левосюк Раїса Василівна

Раїса Василівна Левосюк народилася 04 вересня 1967 року в місті Тростянці Сумської області. У 1975 році була зарахована до 1-го класу Тростянецької загальноосвітньої школи № 1, яку закінчила у 1985 році. В цьому ж році вступила до Лебединського педагогічного училища ім. А.С. Макаренка.

У 1987 році призначена на посаду вчителя початкових класів Гребениківської восьмирічної школи Тростянецького району Сумської області. У 1988 році вийшла заміж і разом з чоловіком переїхала на постійне місце проживання до смт. Даурія Забайкальського району Читинської області. У цьому ж розі була призначена на посаду вчителя початкових класів Даурської загальноосвітньої школи.

У 1990 році за місцем служби чоловіка переїхала до смт. Десна Козелецького району Чернігівської області.

З 01 жовтня 1990 року призначена на посаду вчителя початкових класів Деснянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

У 1996 році зарахована на навчання до Глухівського педагогічного інституту, який закінчила у 2000 році, і здобула кваліфікацію спеціаліста вчителя початкових класів.

З 2005 року призначена на посаду заступника директора школи з навчально-виховної роботи і в цей же час зарахована до резерву керівних кадрів.

Протягом всього періоду роботи в Деснянській ЗОШ проходила курси підвищення кваліфікації при Чернігівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти. За результатами атестації присвоєна кваліфікаційна категорія « Спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «Старший учитель».

За сумлінну працю була нагороджена « Почесною грамотою» відділу освіти Козелецької райдержадміністрації (2001 р.), «Почесною грамотою» Козелецької райдержадміністрації (2010 р.), « Почесною грамотою» управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації ( 2005, 2015 р.).

Кiлькiсть переглядiв: 252

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.