Повернутися до звичайного режиму

Засідання ради керівників закладів та установ освіти району

Організатор:
Відділ освіти Козелецької райдержадміністрації
Дата початку:
27.03
Дата завершення:
27.03
Час початку:
10:00
Час завершення:
13:00
Місце проведення заходу:
Бібліотека районного методичного кабінету
Опис:

27 березня 2015 року на базі бібліотеки районного методичного кабінету відбудеться засідання ради керівників закладів та установ освіти району. Головує начальник відділу освіти Стась С.О.

Порядок денний засідання:

1. Про порядок завершення 2014-2015 н.р., проведення державної підсумкової атестації в загальноосвітніх школах району та наслідки проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін (доповідає завідувач РМК С.В.Вихор).

2. Про стан викладання економіки в Козелецькій ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, Данівській, Карпилівській, Хрещатенській, Чемерській, Лемешівській, Деснянській ЗОШ І-ІІІ ст., Козелецькій гімназії № 1 ( доповідає методист РМК С.І.Чередниченко).

3. Про краєзнавчу роботу шкільної бібліотеки щодо формування особистості та виховання любові до рідного краю ( доповідає методист РМК Т.А.Шкурко).

4. Про проведення державної підсумкової атестації з української мови і літератури з випускниками 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів району у формі зовнішнього незалежного оцінювання ( доповідає методист РМК С.М.Дяковський).

5. Різне