Бобровник Світлана Миколаївна - директор Білейківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Козелецької районної ради Чернгівської області

Бобровник Світлана Миколаївна

Бобровник Світлана Миколаївна народилася 14 липня 1972 року в селі Патюти Козелецького району.

У 1987 році закінчила Білейківську восьмирічну школу та вступила до Прилуцького педагогічного училища ім. І.Я.Франка на спеціальність «Викладання в початкових класах загальноосвітньої школи».

У 1991 році розпочала трудову діяльність на посаді вчителя початкових класів Тарасівської початкової школи Козелецького району Чернігівської області.

У 2002 році закінчила Ніжинський державний педагогічний університет ім. М.Гоголя за спеціальністю «Українська мова і література та зарубіжна література».

У 2007 році закінчила Київський міський педагогічний університет ім. Б.Д.Грінченка за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Мова та література (англійська)».

З 2000 року і по 02 березня 2015 року працювала вчителем англійської мови Білейківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Козелецької районної ради Чернігівської області.

Одружена, має двоє дітей.

Згідно з наказом відділу освіти Козелецької районної державної адміністрації від 27 лютого 2015 року № 41 призначена на посаду директора Білейківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Кiлькiсть переглядiв: 216

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.